Wyświetlenia Strony

środa, 27 czerwca 2012

Gdańsk / Natajka

Witajcie ! Wycieczka zaplanowana była na zwiedzenie Gdańska, Gdyni i Sopotu, ale strasznie nie chciało nam się chodzić i zwiedzać więc zostaliśmy w Gdańsku. I tak najlepsze były same noce :D a w szczególności ostatnia, ale niech to będzie (moja i wszystkich osób, które były wtedy ze mną w domku) słodka tajemnica :]. Wyruszyliśmy pociągiem o 8 coś i dojechaliśmy na ok. 12 o ile dobrze pamiętam. Pociąg był bez przedziałów wiec nie byliśmy, aż tak zadowoleni, ale cały wagon zajęła moja klasa i trochę jeszcze innego. Także jakoś to było. Podczas podróży graliśmy w makao, robiliśmy zdjęcia, słuchaliśmy muzyki i wiele, wiele innych rzeczy. Kiedy dojechaliśmy przekierowaliśmy  się do naszych domków. Panie powiedziały, żebyśmy się ' rozgościli '. Nie pamiętam co robiliśmy pierwszego dnia o.O. Drugiego natomiast wybraliśmy się do ZOO. Zwierzęta są takie niesamowite i zabawne :D Zjedliśmy coś w McDonald'sie albo KFC. Następnie wróciliśmy do domków tramwajem i już urzędowaliśmy sobie sami jak chcieliśmy. Potem Panie zorganizowały ognicho, pogadaliśmy sobie trochę. Robiliśmy nocne schadzki itd. Trzeciego dnia wybraliśmy się na plażę, a potem powrót do domu. Nie mam weny dzisiaj na szczegółowy opis tego co tam  robiliśmy, ale było naprawdę wspaniale ! Pragnę, aby było więcej takich wycieczek.
Ostatnio nawiązałam współpracę z Natajką. Dziewczyna robi niesamowite rzeczy. Gorąco polecam jej ręczne wyroby, bo naprawdę warto zobaczyć jakie cuda tworzy i to za niewielką cenę. Znajdziecie u niej przeróżną biżuterię na każdą okazję. Poniżej macie stronę do jej bloga, pozdrawiam :)


Kliknijcie na obrazek, a bezpośrednio przekieruje was na bloga Natajki :P

4 komentarze:

 1. Też ostatnio byłam na wycieczce ^^ Oj działo się.
  Ta biżuteria jest mega *_______________*

  OdpowiedzUsuń
 2. ale super post i zdjęcia :) choć do Gda mam dość blisko rzadko tam jeżdżę ..

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam wycieczki klasowe ;3 :D.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. ojeeej jak duzo :D kilka z nich obejzałam juz :D teraz bd miala wolny czas to na pewno ktorys obejzesz jakie mi polecilas :D dziekiii :*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze! :)