Wyświetlenia Strony

piątek, 8 marca 2013

piątunio i dzień kobiet czyli jest miodzio!

Siemsonek miśki ! :*
 Na szczęście jest już piątek.. to był ciężki tydzień...;/ Dzisiaj mamy swoje święto, ale nie czuję się jakoś wyjątkowo. Dostałam trzy kwiatki i czekoladę i to bardzo miłe, bo mnie cieszą najmniejsze drobiazgi. Dla mnie ważne jest, że ktoś po prostu pamięta :] (Spoko moja kotka bez pytania wbiła mi na nogi i się rozłożyła jakby nigdy nic.. ekhm.. :D ). Jestem jakaś radosna dzisiaj, ale to dobrze, bo ostatnio byłam przygnębiona i to bardzo, lecz nie okazywałam tego, bo nie lubię jak ktoś się nade mną lituje.. wolę udawać, że wszystko jest okej. Czasem jednak nie wytrzymuję, po prostu mam wszystkiego dosyć i ostatnio tak mam i to głównie przez szkołę, bo z niczym się nie wyrabiam i teraz obiecuję WAM i innym i przede wszystkim sobie, że w ciągu 2 tyg. poprawię wszystkie kartkówki i napiszę zaległe sprawdziany! Muszę to wszystko zaliczyć, bo to mnie już denerwuje, bo odkładam tak wszystko na ostatnią chwilę i po woli się nie wyrabiam.. to powoduje, że popadam w zły nastrój, w szkole się uśmiecham, a kiedy wracam do domu mam wszystkiego dość i jestem smutna.. MUSZĘ z tym skończyć, dlatego wszystko zaliczam i poprawiam w jak najszybszym czasie. 14 wywiadówka to się najwyżej dowiem o kolejnych ocenach itd., bo nawet do końca nie wiem jakie mam wszystkie.
Obejrzałabym coś XD może ,,Poradnik pozytywnego myślenia" ? W końcu Jen dostała Oscara za główną rolę, to pewnie się opłaca :) Dostać Oscara w wieku 23 lat, to chyba trochę przesada, bo ostatnio te prestiżowe nagrody straciły swoją moc. Kiedyś po kilkunastu latach grania dopiero ludzie dostawali nagrody i to Ci najlepsi z najlepszych, a teraz zagrasz w kilku filmach jakiś popularniejszych, bo to Hollywood przecież i teraz jeszcze lepsza promocja i dostajesz Oscara.. Ja chciałabym dostać, ale wiecie tak, że naprawdę zasłużyłam. Oczywiście nie podważam tego, że Jennifer nie zasłużyła, ale ona jest jeszcze taka młodziutka.. Ja kiedyś dostanę, zobaczycie, wiem to, ja po prostu w to wierze i możecie sobie myśleć, że jestem głupia, że żyję z takimi marzeniami, ale one się spełnią, mówię wam :)
P.S. Współpracuję z kilkoma nowymi sklepami, zapraszam do kupowania produktów, gdyż są świetne :) Macie duży wybór Kochani :* Bannery znajdują się po prawej stronie i wystarczy, że klikniecie a one przekierują was bezpośrednio na stronę sklepu :)

Janis Joplin - Piece Of My Heart ♥ i Janis Joplin - Cry Baby !! <--- Janis.. niesamowity wokal, zawsze jak jej słucham to po prostu brak mi słów, bo takie głosy już dawno odeszły...
Posłuchajcie jeśli nie znacie, ale wzięłam, te które każdy powinien znać :)

16 komentarzy:

 1. zmywarka zmywa naczynia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a pralka pierze ubrania, wiedziałyście?

   Usuń
 2. heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ♥♠99+5-§55

  OdpowiedzUsuń
 3. One Direction są super i przystojni i omg xidsjciojdsocjds ♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. czemu masz dalej w opisie że 15 lat? już miałaś urodziny!

  OdpowiedzUsuń
 5. jesteś stara !!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. nagraj WIDEŁŁŁŁŁLLLLLO !

  OdpowiedzUsuń
 7. pozdrawiaja Martyna i Karolina !

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze! :)